A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Спаський ліцей Спаської сільської ради Калуського району Івано-Франківської області

Сторінка на стадії наповнення.

Дата: від до Скинути

Акція "Різдво єднає"

     В переддень Різдва Христового, наш ліцей гостинно відкрив двері для юних гостей з далекого м. Очаків (Миколаївська обл.)

14:44 13.01.2022

Корисне харчування - успішне навчання

     «Корисне харчування - успішне навчання!»Саме під таким гаслом з 20 по 24 грудня 2021 року пройшов Тиждень культури здорового харчування в Спаському ліцеї.

15:30 29.12.2021

Давайте разом скажемо СНІДу – НІ!

#Не_дай_СНІДу_шанс #бородьба_з_ВІЛ #зупинимо_СНІД_поки_він_не_зупинив_нас #1грудня Сьогодні, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом в нашому ліцеї пройшла загальношкільна акція в підтримку людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом «Червону стрічку носять небайдужі». Учнями старших класів була відтворена червона стрічка, як символ солідарності та підтримки людей, що живуть з ВІЛ/СНІДом. В цей день потрібно не лише згадати основні моменти зараження ВІЛом, але й промовити основні принципи. СНІД – це не вирок, проте життя змінюється кардинально на ДО та ПІСЛЯ зараження. Життя ВІЛ-інфікованих сповнене не лише проблем зі сторони здоров’я, але присутній і моральний тиск оточуючих. Кожна людина повинна до кінця усвідомить усю небезпеку, яку несе СНІД, і зробити усе можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких та рідних від цієї страшної інфекції, бо СНІД може увійти практично в кожен дім, кожну сім’ю. Давайте разом скажемо СНІДу – НІ!

15:55 01.12.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень