A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Спаський ліцей Спаської сільської ради Калуського району Івано-Франківської області

Структура та органи управління закладу освіти

Система управління Спаського ліцею Спаської сільської ради ТГ відповідає ст.24 Закону України «Про освіту» № 2145-VІІІ від 05.09.2017 та Статуту ліцею.

Управління Спаським ліцеєм в межах повноважень, визначених законами та установчими документами закладу, здійснюють:

1. Засновник – засновником Спаського ліцею є Спаська сільська рада ТГ. Власник здійснює фінансування закладу, його матеріально-технічне забезпечення, надає необхідні будівлі, інженерні комунікації, обладнання, встановлює їх статус, організовує будівництво і ремонт приміщень, їх господарське обслуговування, харчування учнів.

2. Керівник закладу освіти - директор Спаського ліцею – Стадник Любов М. Керівник закладу освіти здійснює безпосереднє управління закладом і несе відповідальність за освітню, фінансово-господарську та іншу діяльність закладу. Повноваження та відповідальність керівника закладу освіти визначається законом та установчими документами закладу освіти.

3. Постійно діючий дорадчий колегіальний орган управління закладу освіти - педагогічна рада, повноваження якої визначаються Законом і Статутом закладу освіти. Керівник закладу є головою педагогічної ради - постійно діючого колегіального органу управління закладом.

4. Органи самоврядування здобувачів освіти - учнівське самоврядування.

5. Громадське самоврядування в закладі освіти - це право учасників освітнього процесу як безпосередньо, так і через органи громадського самоврядування колективно вирішувати питання організації та забезпечення освітнього процесу в закладі освіти, захисту їхніх прав та інтересів, організації дозвілля та оздоровлення, брати участь у громадському нагляді (контролі) та в управлінні закладом освіти у межах повноважень, визначених законом та установчими документами закладу освіти.

6. Вищим колегіальним органом громадського самоврядування закладу освіти є загальні збори (конференція) колективу закладу освіти.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень